Усі категорії для гризунів

Замовити товари для гризунів в зоомагазині Дог

Інтернет-магазин Дог ком юа має в наявності все для гризунів. Кожен товар якісний, оскільки компанія безпосередньо співпрацює з перевіреними брендами, що добре себе зарекомендували. Завдяки злагодженій роботі з надійними постачальниками націнки на продукцію немає. Покупець може замовити її за демократичними цінами.

Популярні товари для гризунів – корми!

товари для гризунів купити На сайті dog.com.ua пропонуються такі товари для гризунів:

  1. Корми. Від їх якості та складу залежить настрій та здоров'я тварини, а також рівень її ситості. Dog зоомагазин реалізує лише сертифіковані збалансовані корми. Вони не лише нешкідливі, а й смачні. Від них не відмовиться жоден домашній улюбленець.
  2. Ласощі. Вони необхідні для підтримки здоров'я тварини, проте використовуються не регулярно. До їх складу входять виключно корисні компоненти, які допомагають зміцнити імунітет, нормалізувати обмін речовин, покращити стан зубів. Це всілякі дропси, печиво, палички.
  3. Засоби догляду. Замовити товари для гризунів такого типу необхідно для того, щоб вони виглядали доглянуто, не було неприємних запахів.
  4. Наповнювачі. Вони не лише забезпечують тварині комфорт, а й поглинають запахи сечі. Це важливо для проживання як людей, так і самого гризуна. Наповнювачі абсолютно безпечні.
  5. Клітки. Магазин для собак Дог реалізує надійні клітки для гризунів. Вони відрізняються габаритами. Вибір відповідної клітки залежить від розмірів та способу життя тварини.

 У нашому інтернет-мгаазині ви можете купити все для гризунів. Тут представлена лише оригінальна продукція провідних виробників! 

Інтернет магазин товари для гризунів реалізує різноманітні, але одними з найбільш затребуваних вважаються корми. Вони бувають сухими та консервованими. Другий вид використовується рідко. Він призначається для годування тхорів. Сухі корми використовуються найчастіше. Вони поділяються на гранульовані та негранульовані. Їхня відмінність у тому, що негранульовані корми включають різні зерна, частинки сушених овочів, фруктів. Вони не підходять вибагливим гризунам, які відбирають лише деякі компоненти. У такому випадку рекомендується вибирати гранульовані корми. Перед покупкою продукції також важливо враховувати її призначення. За цим критерієм корми бувають універсальними та спеціалізованими. Перший варіант підходить для годування гризунів різних видів. Його не рекомендується подавати тварині регулярно. Спеціальні корми розраховані на конкретний вид гризунів.

Все для гризунів купити в магазині Дог: правила доставки, оплати

Все для гризунів купити в магазині Дог вигідно. Компанія пропонує доставку по Києву та всіх містах України. Товари надсилаються Новою Поштою до всіх регіонів з умовою 100% передоплати. Доставка здійснюється безкоштовно при замовленні від 1500 грн. (залежить від ваги продукції). По Києву можливі різні способи оплати. Мінімальна вартість замовлення складає 300 грн. Купуючи на суму від 400 грн., доставка по Києву надається безкоштовно. Товари для гризунів купити в магазині Дог - це заощадити кошти, проте отримати вчасно якісну продукцію!