Політика конфіденційності

Політика конфіденційності сайту зоотоварів Дог

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб ваша робота в Інтернеті по можливості була максимально приємною та корисною, і Ви спокійно використовували широкий спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Клієнтів, зібраних під час реєстрації (або будь-яким другим способом) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо приватно розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у "Погодження з розсилкою"

Які дані збираються

При добровільній реєстрації на отримання розсилки Ви надсилаєте своє Ім'я та E-mail (можливо інші дані) через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail (та інші дані) для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій цікавих саме для Вас.

Ваші ім'я та e-mail (інші дані) не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства. Ваші контакти на захищених серверах сервісів і використовуються відповідно до їхньої політики конфіденційності.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані будь-якої миті, клацнувши посилання для відписки, присутній в кожному листі.

Як ці дані використовуються

На сайтах використовуються куки (Cookies) та дані про відвідувачів сервісів Yandex метрика та Google Analytics.

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів. про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Ми дотримуємося різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю за захистом інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями. Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо всіляке, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобігнуть незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни даної політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті - ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтесь з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані у таких випадках:

  1. З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вастретьим сторонам ми зобов'язуємося отримати Вашу явну згоду. Наприклад, ми можемо реалізовувати спільну пропозицію або конкурс із третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації стрітою стороною.
  2. Компаниям, работающим от нашего лица: Мы сотрудничаем с другими компаниями,выполняющими от нашего лица функции бизнес поддержки, в связи с чем Ваша личнаяинформация может быть частично раскрыта. Мы требуем, чтобы такие компаниииспользовали информацию только в целях предоставления услуг по договору; имзапрещается передавать данную информацию другим сторонам в ситуациях, отличных отслучаев, когда это вызвано необходимостью предоставления оговоренных услуг. Примерыфункций бизнес поддержки: выполнение заказов, реализация заявок, выдача призов ибонусов, проведение опросов среди клиентов и управление информационнымисистемами. Мы также раскрываем обобщенную неперсонифицированную информациюпри выборе поставщиков услуг.
  3. Дочірнім і спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. шляхом, що суперечить Вашому вибору. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.
  4. На спільно позиціонованих або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи щодо просування товару на сторінках нашого сайту, що спільно позиціонуються. За запитом анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію згідно з власним повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.
  5. При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані у зв'язку з повним або частковим продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферті бізнесмена Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе надавати Вам послуги або продукти, що раніше надаються нашою Компанією.
  6. Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам з будь-якої з наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь у урядових розслідуваннях; допомога у запобіганні шахрайству; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся личная информация, которая передана Вами для регистрации на нашем сайте, можетбыть в любой момент изменена либо полностью удалена из нашей базы по Вашемузапросу. Для этого Вам необходимо связаться с нами любым удобным для Вас способом,использую контактную информацию, размещенную в специальном разделе нашего сайта.Если Вы захотите отказаться от получения писем нашей регулярной рассылки, вы можетеэто сделать в любой момент с помощью специальной ссылки, которая размещается вконце каждого письма.

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень та гарантій, надання яких може іншим чином розумітися, та відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

За жодних обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-якою прямою, непрямою, особливою чи іншою непрямою шкодою внаслідок будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є гіперпосилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку втрачену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у Ваших інформаційних системах або іншим чином, що виникли у зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм у роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлена про можливість такої шкоди.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватись за нормами законодавства.

Користувач погоджується з тим, що норми та закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання ним Сайту, оскільки він не надає оплатних послуг.

Використовуючи цей Сайт, Ви висловлюєте свою згоду з "Відмовою від відповідальності" і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.