Повернення та обмін

Повернення та обмін сухого корму в зоомагазині Dog

Повернення або обмін товарів для домашніх тварин належної якості не регламентується окремо Законом України "Про захист прав споживачів" 

До зоотоварів застосовні самі правила, які поширюються на відповідні групи товарів, призначені для людського використання.

Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів після доставки замовлення. 

Якщо тварині було придбано будь-який товар, який не підійшов йому за розміром, фасоном, забарвленням або характеристиками, Ви маєте право звернутися до нашого інтернет-магазину протягом 14 (чотирнадцяти) днів, починаючи з наступного дня після доставки замовлення та вимагати на законних правах обміну товару або повернення витраченої суми, якщо немає аналогічного відповідного товару і немає інших альтернатив для обміну. Пересилання товарів у разі здійснюється з допомогою клієнта.

При цьому є кілька вимог:

 
Для повернення товару через службу доставки "Нова пошта" Необхідно застрахувати товар на повну його вартість.
Обмін та повернення товару оформляються за рахунок покупця, а гроші повертаються після перевірки товару та відрахування вартості доставки на карту клієнта (не післяплатою!)

 

Які товари Ви не зможете повернути/обмінювати

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів №172 від 19 березнґ 1994 р. апро реалізацію окремих положень закону України "Про захист прав споживачів" не підлягають поверненню:

Продовольчі товари

 

Будь ласка, перевіряйте товар на відсутність механічних пошкоджень та комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення у присутності працівника служби доставки. Наш магазин не гарантує вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не перевірено при отриманні.

Якщо ви отримали товар неналежної якості, зв'яжіться з нами за будь-яким зручним номером телефону:  0(800) 750-215 (безкоштовно по Україні)

або написавши лист із прикріпленими фото товару  info@dog.com.ua