Усі категорії для птахів

Купити товари для птахів від Dog

Інтернет-магазин Дог-ком юа пропонує товари для птахів перевірених виробників. Компанія безпосередньо співпрацює з постачальниками, тому реалізує продукцію за демократичними цінами. 

Все для папуг та інших птахів у магазині Дог

Інтернет-магазин реалізує все для папуг та інших птахів. 

товари для папуг та інших птахівУ каталозі на сайті dog.com.ua можна такі купити товари для птахів:

  1. Корми. Вони призначені для регулярного вживання. Корми містять лише корисні компоненти, які позитивно впливають на ШКТ та стан птиці в цілому.
  2. Ласощі. Такі товари для птахів купити варто тому, що вони покращують стан пір'я, зміцнюють кістки, дзьоб. Вводити їх у раціон слід поступово. Не рекомендується ласощами годувати пернатого друга регулярно.
  3. Вітаміни та добавки. Це мінеральне каміння, жердинки та інше. Магазин для собак Dog також реалізує суміші для годування пташенят з перших днів життя.
  4. Годівниці. Завдяки їм птиці набагато зручніше їсти корм. Вони кріпляться до клітки, внаслідок чого їжа не розсипається.
  5. Поїлки. Ці атрибути призначаються для комфортного споживання води.
  6. Аксесуари. Вони встановлюються для того, щоб дозвілля пташеня було максимально веселим. До цієї категорії відносяться всілякі іграшки, жердинки та інші вироби.
  7. Засоби догляду. Вони призначаються для боротьби з паразитами.

В інтернет-магазині Дог є все для птахів. Тут знайде потрібні товари кожен.

Чому купити товари для птахів рекомендується у магазині Дог?

Купити товари для папуг та інших пернатих друзів пропонує магазин Дог. Тут є широкий асортимент корисної продукції.

 Вся продукція сертифікована, оскільки наш магазин безпосередньо співпрацює з виробниками. 

А ще тут працюють досвідчені менеджери, у яких теж є улюблені тварини та птахи. Вони є експертами щодо догляду за ними, тому готові провести докладну консультацію щодо вибору того чи іншого товару. А ще доставка здійснюється швидко по всій Україні "Новою Поштою". Мешканці Києва та передмість можуть замовити доставку додому при покупці на суму від 300 грн.