Програма лояльності

Зоотовари для собак Dog: Програма лояльності нашого магазину

Зоомагазин Дог пропонує купити корм для собак та інші товари на найвигідніших умовах. Завдяки тому, що він безпосередньо співпрацює зі складами фірм-виробників, вартість продукції є доступною. Але навіть прийнятні ціни не заважають її якості завжди залишатися на висоті. Магазин дбає про своїх покупців, тому пропонує їм зоотовари для собак Dog, кішок, гризунів та птахів зі знижками. На сайті регулярно діють розпродажі та акції. Постійним клієнтам пропонуються програми лояльності та всілякі заохочення, які роблять процес купівлі ще більш приємним та вигідним.

програма лояльності зоомагазину

Тут діє програма лояльності для початківців та постійних покупців. Відразу після проходження процедури реєстрації клієнтам надаються знижки на корм для собак та інші товари 5%. Такі вигідні пропозиції вважаються накопичувальними. Чим частіше замовляти продукцію і в більшій кількості - тим більша знижка. Кожна покупка на 1000 грн. додає 1% знижки. Замовивши, наприклад, корм для собак на суму 5000 грн., покупець економить 10% від загальної вартості.

Програма лояльності інтернет-магазин вигідна. На корм для собак знижки діють регулярно, а постійні клієнти можуть заощадити ще більше. Цікавлять свіжі, якісні та смачні сухі корми для собак? Можливо, виникло бажання порадувати домашнього улюбленця веселою іграшкою? Потрібно купити засоби від бліх, кліщів або догляду за твариною? Ці та інші товари реалізує магазин Дог. Він пропонує покупцям значні знижки. Накопичувальна програма дозволяє щоразу платити все менше. Вигідно, чи не так?

Зареєструватися