Josera

Німеччина
Код товару:
100109
0,9 кг
308 грн
308 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
960 грн
960 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3263 грн
3263 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
100111
0,9 кг
308 грн
308 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3263 грн
3263 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
100106
0,9 кг
284 грн
284 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
903 грн
903 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3063 грн
3063 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
104342
0,9 кг
320 грн
320 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
1020 грн
340 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
3090 грн
309 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
103420
15 кг
3120 грн
208 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
2973112
0,9 кг
284 грн
284 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
903 грн
903 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3063 грн
3063 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
5633451
0,9 кг
351 грн
351 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
999 грн
999 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
3020 грн
3020 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
9078006
0,9 кг
308 грн
308 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
960 грн
960 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3263 грн
3263 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
101238
0,9 кг
381 грн
381 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
1086 грн
1086 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
4113 грн
4113 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
101239
0,9 кг
271 грн
271 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
864 грн
864 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
2913 грн
2913 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
7409960
3 кг
903 грн
903 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3063 грн
3063 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
95101
0,9 кг
284 грн
284 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
903 грн
903 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3063 грн
3063 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
9879654
0,9 кг
211 грн
211 грн/кг
Купити
Є в наявності
15 кг
2550 грн
144 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
8888532
0,9 кг
211 грн
211 грн/кг
Купити
Є в наявності
15 кг
2550 грн
144 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
643534
15 кг
2460 грн
164 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
1980198
15 кг
3480 грн
197 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
1632252
0,9 кг
192 грн
192 грн/кг
Купити
Є в наявності
15 кг
2460 грн
139 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
7453212
0,9 кг
235 грн
235 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
2100 грн
168 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
9000342
15 кг
3090 грн
175 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
102289
3 кг
864 грн
864 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
2913 грн
2913 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
102290
0,9 кг
311 грн
311 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
996 грн
996 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3363 грн
3363 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
104050
0,4 кг
240 грн
240 грн/кг
Купити
Є в наявності
2 кг
876 грн
876 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
4390 грн
351 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
106151
0,4 кг
217 грн
217 грн/кг
Купити
Є в наявності
2 кг
936 грн
936 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
4320 грн
432 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
100875
0,4 кг
215 грн
215 грн/кг
Купити
Є в наявності
2 кг
778 грн
778 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
3610 грн
288 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
4830101
0,9 кг
498 грн
498 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
1590 грн
530 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
5375 грн
5375 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
3010201
0,9 кг
284 грн
284 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
903 грн
903 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
3063 грн
3063 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
5720022
0,4 кг
214 грн
214 грн/кг
Купити
Є в наявності
2 кг
778 грн
778 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
3610 грн
306 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
225474
0,4 кг
240 грн
240 грн/кг
Купити
Є в наявності
2 кг
876 грн
876 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
4390 грн
351 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
4820902
0,4 кг
204 грн
204 грн/кг
Купити
Є в наявності
2 кг
812 грн
812 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
3810 грн
304 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
444290
0,65 кг
175 грн
175 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
1950 грн
165 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
492033
0,65 кг
175 грн
175 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
1950 грн
165 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
4023021
0,9 кг
308 грн
308 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
960 грн
960 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
582001
0,9 кг
320 грн
320 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
1020 грн
340 грн/кг
Купити
Є в наявності
10 кг
2760 грн
2760 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
100102
0,9 кг
271 грн
271 грн/кг
Немає
3 кг
864 грн
864 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
2913 грн
2913 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
100103
0,9 кг
303 грн
303 грн/кг
Купити
Є в наявності
3 кг
857 грн
857 грн/кг
Немає
10 кг
2530 грн
2530 грн/кг
Купити
Є в наявності
Німеччина
Код товару:
100104
0,9 кг
248 грн
248 грн/кг
Немає
3 кг
864 грн
864 грн/кг
Купити
Є в наявності
12,5 кг
2913 грн
2913 грн/кг
Купити
Є в наявності
Показано з 1 по 36 з 61
(всього 2 сторінок)

Josera корм для собак та котів від зоо інтернет магазину ДОГ

Бренд Josera був створений в далекому 1941 році в Німеччині. Його сферою діяльності є виробництво для домашніх тварин. Спочатку це було невелике сімейне підприємство, але згодом масштаби збільшилися. Зараз виробничі лінії розташовуються не лише у Німеччині, а й у Польщі. Розробкою та впровадженням рецептів завжди займалися професійні нутріціоністи, лікар-ветеринари, алергологи, ботаніки. Для виготовлення продукції досі використовуються лише органічні компоненти. Компанія категорично відмовилася від додавання ГМО, консервантів, сої, ароматизаторів. Девіз німецького бренду - "Корм Йозера такий самий унікальний, як унікальні ваші кіт і собака".

Josera: сертифікована сировина, грамотне поєднання компонентів

josera корм для собакІндивідуальний підхід, прийняття до уваги всіх особливостей домашніх улюбленців та їхнього способу життя - основні принципи торгової марки, яких суворо дотримується бренд. Саме тому компанія випускає Josera корм: для активних та малорухливих вихованців, гіпоалергенний та низькопротеїновий для тварин з чутливим травленням, для цуценят, великих (алабай, мастиф) та дрібних порід (мопс, йорк), для кошенят, дорослих та літніх кішок, вагітних та годуючих. Важливим є той факт, що Josera корм для собак та котів ретельно протестований у сучасних лабораторіях досвідченими ветеринарами. Це і є запорукою чудової якості та високої ефективності продукції. Для її отримання використовуються відібрані інгредієнти. Натуральне м'ясо, риба, овочі, фрукти та інші корисні добавки допомагають уникнути проблем із травленням та різними захворюваннями. Купити корм Йозера варто тому, що застосування органічних компонентів дозволяє мінімізувати ризик появи алергічних реакцій у чотирилапих друзів.

 Корм Josera для собак випускається в багатьох модифікаціях, серед яких: 

  1. Для дорослих тварин. Дія такої продукції спрямована на запобігання розвитку різноманітних хвороб, зміцнення імунітету, покращення загального самопочуття.
  2. Для цуценят. Для юних песиків слід купити корм Josera тому, що він сприяє активному росту та правильному розвитку. З його допомогою щеня почуватиметься ситим, але при цьому у нього не виникне відчуття тяжкості.
  3. Йозідог. Це унікальна формула, яка має високий вміст метаболічної енергії. Продукція призначається як для рухливих, так і малоактивних собак. Правильно підібрані компоненти гарантують здоров'я кісткової системи, зубів, нормальний розвиток м'язів та блиск шерсті.

Josera корм для кішок та собак створено з урахуванням інновацій та прогресу. В акредитованих лабораторіях над розробкою нових рецептів працюють досвідчені ветеринари. біологи, хіміки, сільськогосподарські інженери, фермери.

Купити корм Йозера в магазині Дог - заощадити час та гроші!

Купити корм Josera, що має позитивні відгуки, пропонує інтернет-магазин Dog. На сайті dog.com.ua реалізується багатий вибір харчування для тварин. Кожен товар є сертифікованим. Завдяки тому, що зоомагазин Дог ком юа безпосередньо співпрацює з постачальником, націнок немає. До ще одних важливих його переваг можна віднести:

  • професійний підхід (консультанти знають все про тварин та харчування для них, тому готові дати корисні поради щодо покупки того чи іншого корму);
  • дбайливе зберігання товарів з урахуванням термінів придатності;
  • своєчасну доставку продукції до всіх міст України;
  • різні форми оплати;
  • регулярне поповнення асортименту.

Магазин Дог дбає не тільки про домашніх улюбленців, а й про їхніх господарів. Доступні ціни, швидке відправлення, зручна оплата – це лише частина причин, з яких варто здійснити замовлення саме тут.